Замок
Château de la Celle
🇫🇷 Франція
Шато де ла Сель (вимова [ʃɑto d(ə) la sɛl]), також відомий як Шато де ла Сель-Сен-Клу, або Пті-Шато, — історична будівля в приміській комуні Ла-Сель-Сен-Клу, французький департамент Івлін, на захід від Парижа, за 6 кілометрів (3,7 милі) на північ від Версаля.
Машинний переклад статті «Château de la Celle» з англійської Вікіпедії, CC BY-SA 4.0.
Château de la Celle — № 5 727 з 8 764 у світі в рейтингу відомості замків цього атласу і № 497 з 675, які атлас позначає у Франції. У радіусі 25 км — ще 45 пам’яток атласу. Найближчий путівник одноденної поїздки — Париж, за 15 км звідси. Подивіться у статистиці замків, як Франція виглядає на тлі інших.
Переглянути на інтерактивній карті замків →Поширені запитання
Де стоїть Château de la Celle?
Château de la Celle стоїть у Франції, координати 48.85194°, 2.14056°.
Яке місце Château de la Celle посідає за відомістю?
У рейтингу відомості цього атласу: № 5 727 з 8 764 у світі, і № 497 у Франції. Відомість поєднує кількість мовних розділів Вікіпедії, що мають статтю про пам’ятку, з кількістю їхніх читачів.
Який замок найближчий до пам’ятки Château de la Celle?
Château de Louveciennes, приблизно за 2 км.
Інші замки Франції
- Château de la Guignardière Франція · XVI століття
- Château de la Madeleine Франція · XI століття
- Château de la Napoule Франція · XIV століття
- Château de la Pommerie Франція
Інші замки
- Château du Lieu-Dieu Франція
- Château du Sailhant Франція
- Château of Vauvenargues Франція · XIII століття
- Château-Dauphin Франція · XII століття