Castlemap

Палац

Lotus Mahal Pavilion

🇮🇳 Індія

Lotus Mahal Pavilion в Індії
Фото: Siyadahmed · CC BY-SA 4.0 · Wikimedia Commons

Лотос-Магал, або Читрангіні-Магал, — важлива світська споруда в Хампі, Індія. Лотос-Магал є прикладом віджаянагарського стилю архітектури та являє собою двоповерхову споруду, зведену з бутового каменю та ретельно оштукатурену.

Машинний переклад статті «Lotus Mahal» з англійської Вікіпедії, CC BY-SA 4.0.

Lotus Mahal Pavilion — № 4 112 з 8 764 у світі в рейтингу відомості замків цього атласу і № 154 з 220, які атлас позначає в Індії. Статті про цю пам’ятку у Вікіпедії відкрили 1 719 разів за останні 60 днів — більше, ніж у 64% пам’яток атласу. Подивіться у статистиці замків, як Індія виглядає на тлі інших.

Переглянути на інтерактивній карті замків →

Прочитати повну історію у Вікіпедії ↗

Поширені запитання

Де стоїть Lotus Mahal Pavilion?

Lotus Mahal Pavilion стоїть в Індії, координати 15.32053°, 76.47138°.

Яке місце Lotus Mahal Pavilion посідає за відомістю?

У рейтингу відомості цього атласу: № 4 112 з 8 764 у світі, і № 154 в Індії. Відомість поєднує кількість мовних розділів Вікіпедії, що мають статтю про пам’ятку, з кількістю їхніх читачів.

Який замок найближчий до пам’ятки Lotus Mahal Pavilion?

Bellary Fort, приблизно за 51 км.

Інші замки Індії

Інші палаци