Палац
Schloss Fischhorn
🇦🇹 Австрія
Палац Фішхорн — палац у зальцбурзькій громаді Брук-ан-дер-Гросглокнерштрассе, регіон Пінцгау. Він стоїть на пагорбі на межі з Целль-ам-Зее і виходить вікнами на захід, на долину Зальцах та Обер-Пінцгау.
Палац перебуває в приватній власності й закритий для відвідування.
Машинний переклад статті «Schloss Fischhorn» з Вікіпедії німецькою, CC BY-SA 4.0.
Schloss Fischhorn — № 4 067 з 8 764 у світі в рейтингу відомості замків цього атласу і № 102 з 223, які атлас позначає в Австрії. Статті про цю пам’ятку у Вікіпедії відкрили 1 768 разів за останні 60 днів — більше, ніж у 65% пам’яток атласу. У радіусі 25 км — ще 6 пам’яток атласу. Найближчий путівник одноденної поїздки — Зальцбург, за 59 км звідси. Подивіться у статистиці замків, як Австрія виглядає на тлі інших.
Переглянути на інтерактивній карті замків →Поширені запитання
Де стоїть Schloss Fischhorn?
Schloss Fischhorn стоїть в Австрії, координати 47.2885°, 12.8149°.
Яке місце Schloss Fischhorn посідає за відомістю?
У рейтингу відомості цього атласу: № 4 067 з 8 764 у світі, і № 102 в Австрії. Відомість поєднує кількість мовних розділів Вікіпедії, що мають статтю про пам’ятку, з кількістю їхніх читачів.
Який замок найближчий до пам’ятки Schloss Fischhorn?
Heuberg Castle, приблизно за 5 км.
Інші замки Австрії
- Schloss Grafenegg Австрія · XVI століття
- Schloss Mailberg Австрія · XII століття
- Schloss Petronell Австрія
- Schloss Rosenau (Waldviertel) Австрія
Інші палаци
- Schloss Schernberg Австрія
- Hof van Savoye Бельгія · XVI століття
- Palace of Charles of Lorraine Бельгія · XVIII століття
- Palace of Itamaraty Бразилія · XIX століття