Castlemap

Палац

Schloss Karlslust

🇦🇹 Австрія

Schloss Karlslust в Австрії
Фото: Aberpram · CC BY-SA 3.0 · Wikimedia Commons

Палац Карлслуст розташований у Вальдфіртелі, Нижня Австрія, на північ від дороги з Нідерфладніца до Міттерретцбаха, поблизу чеського кордону, і закритий для відвідувачів.

Машинний переклад статті «Schloss Karlslust» з Вікіпедії німецькою, CC BY-SA 4.0.

Schloss Karlslust — № 6 674 з 8 764 у світі в рейтингу відомості замків цього атласу і № 186 з 223, які атлас позначає в Австрії. У радіусі 25 км — ще 8 пам’яток атласу. Найближчий путівник одноденної поїздки — Брно, за 66 км звідси. Подивіться у статистиці замків, як Австрія виглядає на тлі інших.

Переглянути на інтерактивній карті замків →

Прочитати повну історію у Вікіпедії (німецькою) ↗

Поширені запитання

Де стоїть Schloss Karlslust?

Schloss Karlslust стоїть в Австрії, координати 48.8145°, 15.92277°.

Яке місце Schloss Karlslust посідає за відомістю?

У рейтингу відомості цього атласу: № 6 674 з 8 764 у світі, і № 186 в Австрії. Відомість поєднує кількість мовних розділів Вікіпедії, що мають статтю про пам’ятку, з кількістю їхніх читачів.

Який замок найближчий до пам’ятки Schloss Karlslust?

Kaja Castle Ruins, приблизно за 3 км.

Інші замки Австрії

Інші палаци