Замок
Schloss Seggau
🇦🇹 Австрія
Шлосс Зеггау — замок, розташований у Зеггауберзі, у південній Штирії, Австрія. Він розташований на порослому лісом пагорбі, що височіє над містом Лайбніц.
Машинний переклад статті «Schloss Seggau» з англійської Вікіпедії, CC BY-SA 4.0.
Schloss Seggau — № 5 294 з 8 764 у світі в рейтингу відомості замків цього атласу і № 137 з 223, які атлас позначає в Австрії. Статті про цю пам’ятку у Вікіпедії відкрили 1 349 разів за останні 60 днів — більше, ніж у 57% пам’яток атласу. У радіусі 25 км — ще 3 пам’ятки атласу. Найближчий путівник одноденної поїздки — Марибор, за 27 км звідси. Подивіться у статистиці замків, як Австрія виглядає на тлі інших.
Переглянути на інтерактивній карті замків →Поширені запитання
Де стоїть Schloss Seggau?
Schloss Seggau стоїть в Австрії, координати 46.7806°, 15.5233°.
Яке місце Schloss Seggau посідає за відомістю?
У рейтингу відомості цього атласу: № 5 294 з 8 764 у світі, і № 137 в Австрії. Відомість поєднує кількість мовних розділів Вікіпедії, що мають статтю про пам’ятку, з кількістю їхніх читачів.
Який замок найближчий до пам’ятки Schloss Seggau?
Schloss Ehrenhausen, приблизно за 8 км.
Інші замки Австрії
- Schloss Tabor Австрія
- Weitra Palace Австрія
- Alt-Ems Австрія · XII століття
- Шенбрунн Австрія · XVII століття
Інші замки
- Acoz Castle Бельгія · XVII століття
- Aspremont-Lynden Castle Бельгія
- Borrekens Castle Бельгія · XIII століття
- Bossenstein Castle Бельгія · XIV століття