Castlemap

Paleis

Château Schmidt de Kiscell

🇭🇺 Hongarije

Château Schmidt de Kiscell in Hongarije
Foto · Wikimedia Commons

Het Landhuis Schmidt van Kiscell (in het Hongaars: kiscelli Schmidt-kastély) ligt in het 3e district van Boedapest.

Machinaal vertaald uit “Château Schmidt de Kiscell” op de Wikipedia in het Frans, CC BY-SA 4.0.

Château Schmidt de Kiscell staat op plaats 6.893 van 7.738 in de bekendheidsranglijst van deze atlas en op plaats 75 van de 135 die de atlas in Hongarije in kaart brengt. Binnen 25 km staan nog 19 andere bouwwerken uit de atlas. De dichtstbijzijnde dagtripgids is Boedapest, 5 km verderop. Zie hoe dat zich verhoudt in de kastelenstatistiek.

Bekijk op de interactieve kastelenkaart →

Lees het volledige verhaal op Wikipedia (in het Frans) ↗

Veelgestelde vragen

Waar ligt Château Schmidt de Kiscell?

Château Schmidt de Kiscell ligt in Hongarije, op 47.538°, 19.02808°.

Hoe bekend is Château Schmidt de Kiscell?

In de bekendheidsranglijst van deze atlas: plaats 6.893 van 7.738 wereldwijd, plaats 75 in Hongarije. Bekendheid combineert het aantal Wikipedia-taalversies met het aantal lezers.

Welk kasteel ligt het dichtst bij Château Schmidt de Kiscell?

Schloss Zichy, ongeveer 1 km verderop.

Meer kastelen in Hongarije

Meer paleizen