Castlemap

Ruïne

Kamen Castle

🇸🇮 Slovenië

Kamen Castle in Slovenië
Foto: Pinky sl · CC BY-SA 3.0 · Wikimedia Commons

De ruïne van kasteel Stain (Sloveens: Grad Kamen, Duits: Burg Stein) staat op een rotsrug aan het begin van een vallei, nabij het dorp Begunje (Vigaun), in de gemeente Radovljica in de streek Gorenjska (Opper-Krain).

Machinaal vertaald uit “Burg Stain” op de Wikipedia in het Duits, CC BY-SA 4.0.

Kamen Castle staat op plaats 6.400 van 8.764 in de bekendheidsranglijst van deze atlas en op plaats 38 van de 47 die de atlas in Slovenië in kaart brengt. Binnen 25 km staan nog 7 andere bouwwerken uit de atlas. De dichtstbijzijnde dagtripgids is Klagenfurt, 27 km verderop. Zie hoe dat zich verhoudt in de kastelenstatistiek.

Bekijk op de interactieve kastelenkaart →

Lees het volledige verhaal op Wikipedia (in het Duits) ↗

Veelgestelde vragen

Waar ligt Kamen Castle?

Kamen Castle ligt in Slovenië, op 46.38226°, 14.21709°.

Hoe bekend is Kamen Castle?

In de bekendheidsranglijst van deze atlas: plaats 6.400 van 8.764 wereldwijd, plaats 38 in Slovenië. Bekendheid combineert het aantal Wikipedia-taalversies met het aantal lezers.

Welk kasteel ligt het dichtst bij Kamen Castle?

Kacenštajn Castle, ongeveer 1 km verderop.

Meer kastelen in Slovenië

Meer ruïnes