Castlemap

Paleis

Schloss Wolfsthurn

Wolfsthurn Castle · 🇮🇹 Italië

Schloss Wolfsthurn in Italië
Foto: Internet Consulting · CC BY 2.0 · Wikimedia Commons

Castel Wolfsthurn (Duits: Schloss Wolfsthurn), of Castel Mareta, is een kasteel in barokstijl, gelegen op een heuvel boven Mareta, een gehucht van de gemeente Racines. Het kasteel telt 365 vensters.

Machinaal vertaald uit “Castel Wolfsthurn” op de Wikipedia in het Italiaans, CC BY-SA 4.0.

Schloss Wolfsthurn staat op plaats 5.990 van 8.764 in de bekendheidsranglijst van deze atlas en op plaats 432 van de 528 die de atlas in Italië in kaart brengt. Binnen 25 km staan nog 3 andere bouwwerken uit de atlas. De dichtstbijzijnde dagtripgids is Innsbruck, 42 km verderop. Dit is een van de 25 bouwwerken op de regiokaart Zuid-Tirol. Zie hoe dat zich verhoudt in de kastelenstatistiek.

Bekijk op de interactieve kastelenkaart →

Lees het volledige verhaal op Wikipedia (in het Italiaans) ↗

Veelgestelde vragen

Waar ligt Schloss Wolfsthurn?

Schloss Wolfsthurn ligt in Italië, op 46.89316°, 11.34905°.

Hoe bekend is Schloss Wolfsthurn?

In de bekendheidsranglijst van deze atlas: plaats 5.990 van 8.764 wereldwijd, plaats 432 in Italië. Bekendheid combineert het aantal Wikipedia-taalversies met het aantal lezers.

Welk kasteel ligt het dichtst bij Schloss Wolfsthurn?

Reifenstein Castle, ongeveer 7 km verderop.

Meer kastelen in Italië

Meer paleizen