Kasteel
Ypres Tower
ENG Engeland · 13e eeuw
Rye Castle, ook bekend als Ypres Tower, werd gebouwd in de 13e of 14e eeuw en ligt in Rye, East Sussex, Engeland.
Machinaal vertaald uit “Rye Castle” op de Engelstalige Wikipedia, CC BY-SA 4.0.
Ypres Tower staat op plaats 4.739 van 8.764 in de bekendheidsranglijst van deze atlas en op plaats 303 van de 356 die de atlas in Engeland in kaart brengt. Gebouwd in 1249, en daarmee ouder dan 74% van de gedateerde bouwwerken in de atlas — een van de 906 bouwwerken in de atlas die uit de 13e eeuw stammen. De Wikipedia-artikelen erover werden de afgelopen 60 dagen 1.106 keer geopend, meer dan 52% van de atlas. Binnen 25 km staan nog 4 andere bouwwerken uit de atlas. De dichtstbijzijnde dagtripgids is Eastbourne, 38 km verderop. Zie hoe dat zich verhoudt in de kastelenstatistiek.
Bekijk op de interactieve kastelenkaart →Veelgestelde vragen
Waar ligt Ypres Tower?
Ypres Tower ligt in Engeland, op 50.9498°, 0.73559°.
Wanneer werd Ypres Tower gebouwd?
De atlas dateert de stichting op 1249. Er kunnen eerdere bouwwerken hebben gestaan; dit is het oudste gedocumenteerde bouwjaar.
Hoe bekend is Ypres Tower?
In de bekendheidsranglijst van deze atlas: plaats 4.739 van 8.764 wereldwijd, plaats 303 in Engeland. Bekendheid combineert het aantal Wikipedia-taalversies met het aantal lezers.
Welk kasteel ligt het dichtst bij Ypres Tower?
Camber Castle, ongeveer 2 km verderop.
Meer kastelen in Engeland
- Fort Spitbank Engeland · 19e eeuw
- Arnside Tower Engeland · 15e eeuw
- Basing House Engeland · 16e eeuw
- Caerhays Castle Engeland · 19e eeuw
Meer kastelen
- Schloss Blankenburg Zwitserland · 14e eeuw
- Aarwangen Castle Zwitserland · 13e eeuw
- Landshut Castle Zwitserland · 11e eeuw
- Herblingen Castle Zwitserland · 13e eeuw