Castle Map

Pałac

Thapathali Durbar

Nepal

Thapathali Durbar w Nepalu
Zdjęcie: Clemensmarabu · CC BY-SA 3.0 · Wikimedia Commons

Thapathali Durbar (nep. थापाथली दरवार) był zespołem pałacowym w Katmandu, stolicy Nepalu.

Tłumaczenie maszynowe artykułu „Thapathali Durbar” w angielskiej Wikipedii, CC BY-SA 4.0.

Thapathali Durbar zajmuje 5208. miejsce na 9035 w rankingu rozpoznawalności zamków tego atlasu i 4. wśród 6 obiektów w Nepalu. W promieniu 25 km stoi 2 innych obiektów atlasu. Zobacz w statystykach zamków, jak wypada Nepal.

Zobacz na interaktywnej mapie zamków →

Przeczytaj całą historię w Wikipedii ↗

Najczęstsze pytania

Gdzie znajduje się Thapathali Durbar?

Thapathali Durbar znajduje się w Nepalu, na współrzędnych 27.69111°, 85.31583°.

Które miejsce w rankingu zajmuje Thapathali Durbar?

W rankingu rozpoznawalności tego atlasu: 5208. miejsce na 9035, 4. miejsce w Nepalu. Rozpoznawalność łączy liczbę wersji językowych Wikipedii z liczbą czytelników.

Thapathali Durbar: który zamek leży najbliżej?

Singha Durbar, około 1 km stąd.

Inne zamki w Nepalu

Inne obiekty: pałace