Castlemap

Paleis

Palácio dos Duques de Lafões

🇵🇹 Portugal

Palácio dos Duques de Lafões in Portugal
Foto · Wikimedia Commons

Het Palácio do Grilo (Nederlands: Grilo-paleis), ook bekend als het Paleis van de Hertogen van Lafões (Portugees: Palácio dos Duques de Lafões), ligt op de hoek van de Rua do Grilo met de Calçada dos Duques de Lafões, in de parochie Beato in het hart van de stad Lissabon.

Machinaal vertaald uit “Palacio do Grilo” op de Engelstalige Wikipedia, CC BY-SA 4.0.

Palácio dos Duques de Lafões staat op plaats 3.587 van 7.738 in de bekendheidsranglijst van deze atlas en op plaats 39 van de 200 die de atlas in Portugal in kaart brengt. Binnen 25 km staan nog 15 andere bouwwerken uit de atlas. De dichtstbijzijnde dagtripgids is Lissabon, 4 km verderop. Zie hoe dat zich verhoudt in de kastelenstatistiek.

Bekijk op de interactieve kastelenkaart →

Lees het volledige verhaal op Wikipedia ↗

Veelgestelde vragen

Waar ligt Palácio dos Duques de Lafões?

Palácio dos Duques de Lafões ligt in Portugal, op 38.73232°, -9.10659°.

Hoe bekend is Palácio dos Duques de Lafões?

In de bekendheidsranglijst van deze atlas: plaats 3.587 van 7.738 wereldwijd, plaats 39 in Portugal. Bekendheid combineert het aantal Wikipedia-taalversies met het aantal lezers.

Welk kasteel ligt het dichtst bij Palácio dos Duques de Lafões?

Palácio da Bemposta, ongeveer 3 km verderop.

Meer kastelen in Portugal

Meer paleizen