Zamek
Coolhill Castle
🇮🇪 Irlandia
Coolhill Castle is a keep (donjon) and National Monument located in County Kilkenny, Ireland.
Tekst pochodzi z artykułu „Coolhill Castle” w angielskiej Wikipedii, CC BY-SA 4.0.
Coolhill Castle zajmuje 330. miejsce na 6412 w rankingu rozpoznawalności zamków tego atlasu i 53. wśród 168 obiektów w Irlandii. Zobacz w statystykach zamków, jak wypada Irlandia.
Zobacz na interaktywnej mapie zamków →Często zadawane pytania
Gdzie znajduje się Coolhill Castle?
Coolhill Castle znajduje się w Irlandii, na współrzędnych 52.46493°, -6.9322°.
Które miejsce w rankingu zajmuje Coolhill Castle?
W rankingu rozpoznawalności tego atlasu: 330. miejsce na 6412, 53. miejsce w Irlandii. Rozpoznawalność łączy liczbę wersji językowych Wikipedii z liczbą czytelników.
Coolhill Castle — który zamek leży najbliżej?
Tinnahinch Castle, około 8 km stąd.
Inne zamki w Irlandii
- Dromaneen Castle Irlandia · XVII wiek
- Menlo Castle Irlandia · XVI wiek
- Duncannon Fort Irlandia
- Shanbally Castle Irlandia · XIX wiek
Inne obiekty: zamki
- Castle of Somló Węgry
- Reduta Słowacja · XX wiek
- Sárvár Castle Węgry · XVI wiek
- Kendeffy Castle Rumunia